O mne

Ahoj, som Evka.
Mama dvoch detí a popôrodná trénerka so zameraním na diastázu a panvové dno.
Môj príbeh

Som mamou dvoch chlapcov a osobne som si prešla takmer všetkým, čomu sa teraz vo svojich cvičebných programoch venujem. Moje problémy po pôrode a skutočnosť, že veľmi málo žien vie, ako tieto problémy riešiť, ma inšpirovali k tomu, aby som sa ďalej vzdelávala v tejto oblasti a mohla pomáhať ženám, ako som ja. 

Som držiteľkou amerického certifikátu PCES 2.0 Pregnancy and Postpartum Corrective Exercise Specialist a absolventkou kurzu “Diastáza v tehotenstve a možnosti fyzioterapeutickej liečby” od Zuzky Wolekovej z GynFyzio.

Pod značkou MamaSystem pomáham tehotným ženám a ženám po pôrode s diastázou, prolapsom, posilnením panvového dna, odstraňovaním nesprávneho držania tela následkom tehotenstva a bolesťami chrbta.

Moja misia

Mojim cieľom nie je, aby si rýchlo schudla, alebo vyzerala ako keby si nikdy nerodila. Je to nereálna a často aj nebezpečná predstava. Mojou úlohou je pomôcť Tvojmu telu zregenerovať sa po tehotenstve a pôrode. 

Mojim poslaním je urobiť z Teba silnú a zdravú maminu plnú energie, ktorá sa cíti dobre vo svojom tele. 

Nezáleží na tom, či si rodila pred mesiacmi alebo rokmi – nikdy nie je neskoro začať.

Ako pracujem?

Moja metóda

Ako správne dýchať

Naučím Ťa správne dýchať a regulovať tak vnútrobrušný tlak, aby bolo pre Teba cvičenie bezpečné a efektívne.

Ako správne cvičiť

Naučím Ťa pracovať so svalmi panvového dna a cvičiť správne aj ak máš diastázu.

Ktorý program si zvoliť?

Pomôžem Ti zvoliť si ten správny tréningový plán s cvikmi vhodnými pre Tvoj aktuálny stav po pôrode.

Partneri

Referencie
Nie si v tom sama.

Inšpiruj sa týmito príbehmi.

Evička, som Ti veľmi povďačná. Cvičila som už veľa programov, ale tento bol presne to, čo som práve potrebovala. Šitý na mieru aj vďaka Tvojmu odbornému úsudku a empatii. Zostavila si mi skvelé tréningy ku ktorým sa stále rada vraciam. Neskutočne ma obohatili aj naše live online tréningy, hlavne v tejto pandemickej dobe. Si úžasná žienka, vždy ochotná poradiť. Dodala si mi energiu cvičiť a hlavne, vďaka Tebe zmizla z moôjho slovníka veta "nedá sa". Ďakujem

Marcela Bratislava

Evi, neskutočné..prišla som za Tebou pred pár mesiacmi s padnutou maternicou a na poslednom vyšetrením mi pán doktor hovorí, že nevie, čo robím, ale nech to robím ďalej, lebo poloha mojej maternice sa vybrala správnym smerom. To, čo robíš má pre mňa veľký význam a vplyv na každodenný život. To, že Tvoje cviky nie sú o hodine cvičenia niekde mimo, že si ich možno zacvičiť doma, v intenzite, ktorú zvládnem, sú cielené, premyslené... ĎAKUJEM!

Barbora Bratislava

Tvoje tréningy vo fitness centre aj online sú to presne to, co každá mamina potrebuje! Až po 3 dieťatku som si nasla čas začať cvičiť a sa vždy teším na ďalšiu lekciu s tebou. Nie je to len cvičenie, ale aj o psychohygiena. Prijemna hudba, rovnako naladene spolucvičiace maminky a Ty ako skvelá trénerka. Je vidieť, že si si sama prešla diastázou a inými problémami po pôrode, lebo vieš dokonale vysvetliť každý pohyb, skontrolovať nás pri cvičení a hlavne poradiť. Ďakujem a už sa teším na ďalšie tréningy a aj na 8-týždňovú online výzvu!

Zuzka Bernolákovo

Cvicenie Mamafit s Evičkou je skvelé, úžasný, individuálny prístup a hlavne presne vie, čo moje telo, aj keď už 3 roky po pôrode, potrebuje. Cviky dokáže prisposôbiť podľa potreby a zdravotného stavu. Aj ked cvičim jej cviky doma, môzem sa na ňu kedykoľvek obrátiť, ak potrebujem pomôcť. Odporúčam vsetkými 10timi.

Dáška Ivanka pri Dunaji