Ďaľšie služby

treningovy plan na mieru


Cvičebný plán na mieru

Tréningový plán vypracovaný na mieru podľa Tvojho stavu a potrieb zameraný na spevňovanie stredu tela po pôrode a riešenia problémov ako diastáza a stresová inkontinencia.

Máš špecifické požiadavky a chcela by si cvičiť podľa tréningov ušitých “na telo”? Pozrieme sa spoločne na Tvoje problémy a nájdeme to najefektívnejšie riešenie.  Vypracujem ti tréningový plán na 6 týždňov, ktorý bude pozostávať z detailného rozpisu tréningov v praktickom pdf a z tréningových videí aj s popisom, aby si presne vedela, čo a ako cvičiť. V prípade otázok sa na mňa môžeš kedykoľvek obrátiť.

Individuálna tréningová hodina

Zistíme, kde je problém a nájdeme riešenie šité Tebe na mieru. 

Pozrieme diastázu, identifikujeme slabé miesta a Tvoju aktuálnu kondíciu a spoločne vytvoríme tréning, ktorý bude zameraný presne na to, čo Tvoje telo potrebuje. Cvičiť budeme na mieste a v čase, ktorý Ti najviac vyhovuje. Buď si dáme tréning vo fitku v Ivanke pri Dunaji, v Senci, alebo prídem za Tebou v rámci Bratislavy a okolia.

Cena: od 25 Eur/hod
cvicenie po porode


FIT po pôrode - začiatočníčky

Nový zimný kurz 2024 v Balance Dom v Bratislave

Cvičenie je vhodné od cca 2. mesiaca po pôrode. Na tréningoch precvičíme efektívne celé telo s ohľadom na Tvoj stav po pôrode. Budeme používať fitlopty, overabally, expandéry, ale aj cviky s vlastnou váhou, naučíme sa správne dýchať a aktivovať hlboké brušné svaly.

Kuz je vhodný pre začiatočníčky – ak si krátko po pôrode, alebo s cvičením len začínaš.

Cvičíme každý štvrtok o 17:15, v termíne od 11.1. do 25.3.2024. Prihlásiť sa môžeš aj v priebehu kurzu.

Cena: od 110 €/kurz