Ďaľšie služby

treningovy plan na mieru


Cvičebný plán na mieru

Tréningový plán vypracovaný na mieru podľa Tvojho stavu a potrieb zameraný na spevňovanie stredu tela po pôrode a riešenia problémov ako diastáza a stresová inkontinencia.

Máš špecifické požiadavky a chcela by si cvičiť podľa tréningov ušitých “na telo”? Pozrieme sa spoločne na Tvoje problémy a nájdeme to najefektívnejšie riešenie.  Vypracujem ti tréningový plán na 4 týždne / 8 týždňov, ktorý bude pozostávať z detailného rozpisu tréningov v praktickom pdf a z tréningových videí aj s popisom, aby si presne vedela, čo a ako cvičiť. V prípade otázok sa na mňa môžeš kedykoľvek obrátiť.

Individuálna tréningová hodina s diagnostikou diastázy a panvového dna

Zistíme, kde je problém a nájdeme riešenie šité Tebe na mieru. 

Pozrieme diastázu, identifikujeme slabé miesta a Tvoju aktuálnu kondíciu a spoločne vytvoríme tréning, ktorý bude zameraný presne na to, čo Tvoje telo potrebuje. Cvičiť budeme na mieste a v čase, ktorý Ti najviac vyhovuje. Buď si dáme tréning vo fitku v Ivanke pri Dunaji, v Senci, alebo prídem za Tebou v rámci Bratislavy a okolia.

Cena: od 25 Eur/hod
skupinovky ivanka 2

Skupinové cvičenie MAMAFIT - Ivanka pri Dunaji

Cvičenie v skupine max. 8 žien v príjemnom prostredí obľúbeného fitness centra v Ivanke pri Dunaji. Hodina je zameraná na tréning celého tela, s prihliadnutím na individiálne potreby ako spevňovanie panvového dna, riešenie diastázy a bolesti chrbta. Vhodné od 3 mesiacov po pôrode.

Cena: od 7 Eur/hod