Ďaľšie služby

treningovy plan na mieru


Cvičebný plán na mieru

Tréningový plán vypracovaný na mieru podľa Tvojho stavu a potrieb zameraný na spevňovanie stredu tela po pôrode a riešenia problémov ako diastáza a stresová inkontinencia.

Máš špecifické požiadavky a chcela by si cvičiť podľa tréningov ušitých “na telo”? Pozrieme sa spoločne na Tvoje problémy a nájdeme to najefektívnejšie riešenie.  Vypracujem ti tréningový plán na 4 týždne / 8 týždňov, ktorý bude pozostávať z detailného rozpisu tréningov v praktickom pdf a z tréningových videí aj s popisom, aby si presne vedela, čo a ako cvičiť. V prípade otázok sa na mňa môžeš kedykoľvek obrátiť.

Individuálna tréningová hodina

Zistíme, kde je problém a nájdeme riešenie šité Tebe na mieru. 

Pozrieme diastázu, identifikujeme slabé miesta a Tvoju aktuálnu kondíciu a spoločne vytvoríme tréning, ktorý bude zameraný presne na to, čo Tvoje telo potrebuje. Cvičiť budeme na mieste a v čase, ktorý Ti najviac vyhovuje. Buď si dáme tréning vo fitku v Ivanke pri Dunaji, v Senci, alebo prídem za Tebou v rámci Bratislavy a okolia.

Cena: od 25 Eur/hod
cvicenie po porode


FIT po pôrode

Nový jesenný kurz 2023 v Baby Balance v Bratislave

Cvičenie je vhodné od cca 2. mesiaca po pôrode. Na tréningoch precvičíme efektívne celé telo s ohľadom na Tvoj stav po pôrode. Budeme používať fitlopty, overabally, expandéry, ale aj cviky s vlastnou váhou, naučíme sa správne dýchať a aktivovať hlboké brušné svaly.

Môžeš si vybrať z kurzov pre začiatočníčky – ak si krátko po pôrode, alebo s cvičením len začínaš, alebo kurz pre pokročilé – ak si už absolvovala niektorý z mojich kurzov, prípadne iné popôrodné cvičenia.

Cena: od 130 €/kurz
tehotenske cvicenie


PRENATAL FIT

Tehotenské skupinové cvičenie vhodné od 12.-34. týždňa gravidity.

Poď sa hýbať aj v tehotenstve! Spevníme stred tela, uľavíme chrbtu, rozprúdime cirkuláciu v nohách. Budeš sa cítiť skvelo, pripravíš telo na záťaž počas pôrodu a rýchlejšie zotavenie po pôrode.

Hodiny sú zamerané na precvičenie, uvoľnenie a natiahnutie celého tela pomocou cvikov na fitloptách a podložkách, ale aj s expandérmi. Zameriame sa aj na posilnenie panvového dna a uvoľnenie chrbta.

Cena: od 77 €/kurz